DOWODY NA STWORZENIE

Odwieczne Prawa przyrody

Zasady działania Wszechświata - prawa przyrody Wszechświat działa według pewnych zasad — praw, którym wszystko musi się podporządkować. Te prawa…
czytaj więcej...

KOLEJNE ARTYKUŁY W PRZYGOTOWANIU:

Projektować argumenty bez Pisma Świętego?

Strategia używania argumentów projektowych, które są oddzielone od Pisma Świętego, została wypróbowana raz na początku XIX wieku i nie udało się nawrócić ludzi ani przezwyciężyć rosnącego sceptycyzmu w kulturach niegdyś chrześcijańskich Wielkiej Brytanii i Ameryki. W naszej ewangelizacji musimy jednocześnie przedstawiać argumenty projektowe i Pisma.


Dowody naukowe dla młodej ziemi

Nauka jest zarówno wspaniałym zasobem wiedzy, jak i fantastyczną metodą badań. Jednak odkrycia naukowe podlegają interpretacji. Ewolucyjna interpretacja wielu zbiorów danych wskazuje na ziemię, która ma miliony, a nawet miliardy lat. Czy to prawda? Czy wszechświat naprawdę istniał przez miliony, a nawet miliardy lat? Czy ziemia jest młoda, jak twierdzi Biblia?


Projektowanie w ludzkim ciele

Trudno zrozumieć, jak ktokolwiek może wierzyć, że układ nerwowy, a zwłaszcza mózg, mógł zostać wytworzony przez losowość ewolucyjną i selekcję. Jego złożoność, która znacznie przewyższa wszystko, co wytwarza człowiek, jest niczym innym jak cudem.


Projektowanie w rozwoju embrionalnym człowieka

Innym cudownym odzwierciedleniem stworzenia jest zadziwiający proces rozwoju embrionalnego, w tym sposób, w jaki człowiek rozwija się w łonie matki. Ewolucjoniści twierdzą, że tak zwane „szczeliny skrzelowe, woreczek żółtkowy i ogon” to bezużyteczne ewolucyjne pozostałości (pozostałości), które praktycznie „dowodzą”, że ewoluowaliśmy z ryb, gadów i małp. Jak reaguje kreacjonista? Czy to reprezentuje etapy ewolucji, czy może jest inne wytłumaczenie?

Dzieło przypadku?

KONTAKT

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na adres:

piotr.kreacjonista@gmail.com

SOCIAL MEDIA

Design © 2019 Websiteok. All rights reserved.