TEORIA EWOLUCJI

Bibilijne stworzenie

Strona ta ukazuje różne logiczne i naukowe niemożliwości nierozerwalnie związane z teorią ewolucji rozumianej jako przeobrażanie się istniejących już gatunków…
czytaj więcej...

Encyklopedia sprzeczności

Oczywiście, łatwiej jest krytykować niż samemu coś stworzyć, jednak bez życzliwej krytyki i zrozumienia uwag innych naukowców trudno mówić o…
czytaj więcej...

KOLEJNE ARTYKUŁY W PRZYGOTOWANIU:

Sprawdzona teoria ewolucji?

Nie ma żadnych dowodów na wielki wybuch, a ewolucja chemiczna nie stworzyła żywych układów w laboratorium. Pomimo znalezienia miliardów skamielin, nie ma niekwestionowanych skamielin, które pokazują przejście między jedną z głównych form życia.

Proces Ewolucji

Podstawowe założenia

Prawdopodobieństwo spontanicznego powstania życia

Ponieważ komórka jest podstawową jednostką żywych organizmów, warto zastanowić się nad prawdopodobieństwem jej spontanicznego powstania. Problem ten ma istotne znaczenie dla ewolucji. Ewolucja organizmów żywych jest bowiem niemożliwa bez istnienia żywej komórki. Jeśli więc okaże się, że spontaniczne powstanie komórki jest niemożliwe, cała koncepcja traci wtedy sens i upada.


Podstawowe założenia ewolucji

Sir Arthur Keith podsumowuje doktrynę ewolucji w następujący sposób: „Ewolucja jest niesprawdzona i nie do udowodnienia. Wierzymy jednak w to, ponieważ jedyną alternatywą jest akt stworzenia przez Boga, a to jest nie do pomyślenia ”.


Ewolucja i nauka

Niektórzy ewolucjoniści twierdzili, że nauka nie jest możliwa bez ewolucji. Uczą, że nauka i technologia faktycznie wymagają zasad ewolucji cząsteczek od człowieka, aby mogły działać. W rzeczywistości ewolucja jest antynauką i anty-wiedzą.


Narodowe Centrum Edukacji Naukowej

NCSE chwali stanowisko Billa Nye'a za konieczność zaakceptowania ewolucji, aby dokonać postępu technologicznego i gospodarczego, a nawet być naukowym. Jednak dogmat ewolucyjny nie przyczynia się do nauki „tu i teraz” wykorzystywanej do zgłębiania tajemnic teraźniejszości i opracowywania nowych technologii.

Dzieło przypadku?

KONTAKT

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na adres:

piotr.kreacjonista@gmail.com

SOCIAL MEDIA

Design © 2019 Websiteok. All rights reserved.