EWANGELIA

KOLEJNE ARTYKUŁY W PRZYGOTOWANIU:

Co to znaczy być „zbawionym”?

Jezus, będąc doskonałą ofiarą, oferuje bezpłatny dar zbawienia. Bóg tak bardzo was kocha, że ​​poświęcił Swego nieskalanego Syna, aby cierpieć gniew przeciwko grzechowi, umierając na krzyżu.


Jaka jest ewangelia?

W krajach, w których nie ma podstaw chrześcijańskich, jak ludzie mogliby kiedykolwiek zrozumieć ewangelię bez wiedzy o Stwórcy, grzechu i potrzebie zbawienia? Zrozumienie podstawowych aspektów ewangelii w Księdze Rodzaju jest kluczowym kluczem do osiągnięcia świata dla Chrystusa.


Ewangelia w waszym sąsiedztwie

Dookoła nas są gotowe okazje do spotkania się z sąsiadami i dzielenia się dobrocią Boga. Ale w gorączkowym tempie współczesnego życia straciliśmy z oczu te naturalne miejsca. Wplec „wywieranie wpływu na moich sąsiadów” w codziennej rutynie!


Ewangelia i stworzenie

Ewangelizacja stworzenia - wykorzystanie biblijnego opisu stworzenia do szerzenia ewangelii - jest nie tylko dla pastorów i ewangelistów; jest dla wszystkich, zarówno starych, jak i młodych. Być może możesz spróbować jednego z tych pomysłów, aby dotrzeć do ludzi z prawdą Słowa Bożego od pierwszego wersetu.

Dzieło przypadku?

KONTAKT

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na adres:

piotr.kreacjonista@gmail.com

SOCIAL MEDIA

Design © 2019 Websiteok. All rights reserved.