LUDZKIE CIAŁO

EWOLUCJA BIOLOGICZNO-KULTUROWA

JĘZYKOZNAWSTWO I BIOLINGWISTYKA Stopniowe wykształcenie mowy przez hominidy uwarunkowane przez rozwój społeczny, kulturowy i cywilizacyjny. Założenie: Choć językoznawcy do dziś…
czytaj więcej...

KOLEJNE ARTYKUŁY W PRZYGOTOWANIU:

Stworzony przez Boga

Nie musisz daleko szukać, aby znaleźć najlepszy dowód dla Stwórcy. W rzeczywistości twoje oczy są dobrym punktem wyjścia. Za pomocą mikroskopu znajdziesz miliard mocniejszych dowodów, które patrolują twoją krew każdego dnia - twoje zadziorne białe krwinki, które mogą być jedynie dziełem Mistrza Projektanta.


Serce

Aby przetrwać, potrzebujemy specjalistycznej pompy, która może dostarczać życiodajną krew do wszystkich części naszego ciała, dzień i noc, rok po roku, niezawodnie. Aby wykonać pracę w ciele żywego organizmu, serce musi sprostać niesamowitym wyzwaniom inżynieryjnym.


Potrzebne żelazo

Około 96% naszego ciała składa się z czterech popularnych substancji chemicznych: wodoru i tlenu (75%, głównie wody), węgla (18%) i azotu (3%). Pozostałe 4% składa się z wielu różnych minerałów, takich jak siarka, magnez i żelazo. Chociaż niektóre z tych minerałów występują w małych „śladowych” porcjach, każdy z nich jest niezbędny do życia.


Szczątkowe narządy

Narządy szczątkowe są często wykorzystywane jako dowód na poparcie ewolucji darwinowskiej. Organy te są rzekomo pozostawione naszym przodkom, ale nie są już przydatne ani potrzebne. Dla kreacjonisty nie powinno być problemu z organem lub strukturą u człowieka, która utraciła jakąś funkcjonalność.

Dzieło przypadku?

KONTAKT

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na adres:

piotr.kreacjonista@gmail.com

SOCIAL MEDIA

Design © 2019 Websiteok. All rights reserved.