GADY

KOLEJNE ARTYKUŁY W PRZYGOTOWANIU:

Aligatory

Dwie genialne cechy konstrukcyjne sprawiają, że aligator jest przerażającym drapieżnikiem, ścigającym ryby, ptaki i małe ssaki. Ale aligatory nie zawsze były mięsożercami. Podobnie jak inni drapieżnicy w tym upadłym świecie, nadal przypominają nam o Klątwie spowodowanej grzechem Adama.


Żółwie w zimie

Żółwie skrzyniowe naprawdę przenoszą „hibernację” na wyższy poziom. Jakie szczególne postanowienie umożliwia tym czworonożnym czołgom znoszenie zera w tak żałośnie płytkich norach? Odpowiedź brzmi prawie jak science fiction. Bóg wyposażył ich w płyn niezamarzający!


Nogi węża?

Noga na wężu nie byłaby prawdziwie nową cechą genetyczną, ponieważ istnieją dowody na to, że genom węża miał kiedyś informacje do produkcji nóg. Beznadziejność węży dzisiaj oznacza zepsucie, utratę lub dezaktywację tych informacji.


Kameleony: Walking Bug-Zappers

Podstęp. Cierpliwość. Czujność. Powoli myśliwy porusza się niewidoczny wśród gałęzi. Jego niezależnie obracające się oczy ciągle skanują liściaste baldachim w każdym kierunku. Żaden owad nie jest bezpieczny w odległości uderzenia jego niesławnej broni - szybko działającego i śmiertelnie dokładnego katapultującego języka. Wspomagany jego stałym uściskiem i doskonałym wzrokiem kameleon jest zawsze gotowy do schwytania niczego nie podejrzewającej ofiary.

Dzieło przypadku?

KONTAKT

W razie jakichkolwiek pytań prosze pisać na adres:

post@kreacjonista.pl

SOCIAL MEDIA

Design © 2019 Websiteok. All rights reserved.