EWOLUCJA CZŁOWIEKA

KOLEJNE ARTYKUŁY W PRZYGOTOWANIU:

Są tylko trzy sposoby na uczynienie małpy-człowieka: 1) uczynić małpę bardziej ludzką, 2) uczynić człowieka bardziej małpą lub 3) oszukańczo wymieszać oba. Homo naledi, nowy gatunek kopalny odkryty w południowoafrykańskiej komorze jaskiniowej, jest kolejnym przykładem próby uczynienia małpy bardziej ludzką.

Podobnie ludzie i szympansy?

Ustalenie genetycznej podstawy różnic między ludźmi a szympansami nie wyjaśnia przyczyny tych różnic. Nie dzielimy wspólnego przodka, ale wspólnego Projektanta.

Kim byli mężczyźni jaskiniowi?

Genetyka wyraźnie wykazała, że neandertalczycy i Denisowowie byli w pełni ludźmi. Wszelkie różnice fizyczne powinny być postrzegane jako nic innego jak zmiany, które mogą wystąpić w obrębie rasy ludzkiej pochodzącej od Adama i Ewy.

Fossils of Cave Men

Ludzkie skamieliny - i ich kamienne narzędzia - są uderzająco podobne wszędzie tam, gdzie występują w warstwach dolnego i środkowego plejstocenu. Ci ludzie mieli duże brwi, małe brody i cofnięte czoła.

Ewolucja inteligencji

Antropologowie ewolucyjni uważają, że zdolności umysłowe musiały ewoluować. Jednak zauważają duże luki w tym zapisie archeologicznym, na podstawie których trudno jest stwierdzić, czy ewolucja mentalna była stopniowa, czy przerywana skokami i stratami.

Przypadkowa ewolucja zaawansowanej optyki

Jako bardzo niełatwowierny inżynier już 20 lat temu zwątpiłem w możliwość przypadkowego wyewoluowania z niczego skomplikowanych systemów automatycznych, zaopatrzonych w układy sensorowe oraz wykonawcze, z wieloma pętlami sprzężeń zwrotnych oraz z zaawansowanym oprogramowaniem sterującym typu „sieci neuronowe”.

Dzieło przypadku?

KONTAKT

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na adres:

piotr.kreacjonista@gmail.com

SOCIAL MEDIA

Design © 2019 Websiteok. All rights reserved.