DATOWANIE RADIOMEDYCZNE

KOLEJNE ARTYKUŁY W PRZYGOTOWANIU:

Datowanie radiometryczne mierzy rozpad atomów radioaktywnych w celu ustalenia wieku próbki skały. Opiera się na nie dających się udowodnić założeniach, takich jak 1) nie nastąpiło zanieczyszczenie i 2) szybkość rozkładu pozostała stała. Poprzez datowanie skał w znanych epokach, które dają epoki bardzo zawyżone, geolodzy wykazali, że ta metoda nie może dać wiarygodnych, absolutnych epok.

Zegar radiometryczny

Wielu geologów twierdzi, że radiometryczne „zegary” pokazują, że skały mają miliony lat. Jednak, aby dokładnie odczytać dowolny zegar, musimy wiedzieć, gdzie zegar był ustawiony na początku.


Datowanie radiometryczne i wiek Ziemi

Większość ludzi uważa, że ​​randki radioaktywne udowodniły, że Ziemia ma miliardy lat. W końcu podręczniki, media i muzea przedstawiają faktycznie miliony lat. Jednak niewiele osób wie, jak działa datowanie radiometryczne, ani nie zadaje sobie trudu, aby zapytać, jakie założenia prowadzą do wniosków.


Dokładne datowanie radiometryczne?

Czy Ziemia ma około czterech miliardów lat? Liczby tej nie ustalono na podstawie datowania radiometrycznego samej ziemi. Większość ludzi nie jest tego świadoma.


Radiohalos

Radiohalos nie powinien istnieć, zgodnie z konwencjonalną mądrością! Chociaż są bardzo małe, radiohalos polonowy mają ogromne przesłanie, którego nie można zignorować. Wskazują na katastrofalne pochodzenie granitów, zgodne z biblijnymi ramami czasowymi historii ziemi i Bożym osądem podczas potopu.

Dzieło przypadku?

KONTAKT

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na adres:

piotr.kreacjonista@gmail.com

SOCIAL MEDIA

Design © 2019 Websiteok. All rights reserved.