WĘGIEL 14

KOLEJNE ARTYKUŁY W PRZYGOTOWANIU:

Datowanie węglem-14 jest metodą opartą na nie dających się udowodnić założeniach dotyczących przeszłości, stosowaną do datowania rzeczy zawierających węgiel (np. Skamieliny). Może dawać maksymalny wiek około 50 000 lat, a jednak C-14 znaleziono w skamielinach i diamentach, uważanych za odpowiednio miliony i miliardy lat.

Datowanie radiowęglowe i młoda ziemia

Naukowcy używają techniki zwanej datowaniem radiometrycznym, aby oszacować wiek skał, skamielin i ziemi. Wiele osób zostało przekonanych, że metody datowania radiometrycznego udowodniły, że Ziemia ma miliardy lat. Przekonamy się, że datowanie węgla silnie wspiera młodą ziemię.


Węgiel-14 w skamielinach, węglu i diamentach

Jeśli radiowęglowy trwa tylko kilkaset tysięcy lat, dlaczego znajduje się we wszystkich diamentach na ziemi datowanych na miliardy lat? Wiek radiowęglowy wszystkich skamielin i węgla powinien zostać skrócony do mniej niż 5000 lat, odpowiednio do czasu ich pochówku podczas potopu.


Puzzle kreacjonistyczne

Kiedy naukowcy nie uwzględniają tylu innych roślin i zwierząt w biosferze przed potopem i błędnie zakładają, że rośliny zakopane w złożach węgla miały taką samą proporcję węgla-14 jak rośliny dzisiaj, ich datowanie radiowęglowe daje „wiek” znacznie wyższy niż prawdziwy wiek powodziowy około 4350 lat.


Datowanie węglem nie jest faktem

W dzisiejszej kulturze wszyscy nauczono nas, że takie rzeczy jak datowanie węgla są „faktami”, ale są jedynie interpretacją faktów. Jeśli datowanie węgla jest faktem, to warstwy węgla nie mogą mieć milionów lat, a świecka „geologiczna skala czasu” rozpada się.

Dzieło przypadku?

KONTAKT

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na adres:

piotr.kreacjonista@gmail.com

SOCIAL MEDIA

Design © 2019 Websiteok. All rights reserved.