WYMARŁE ZWIERZĘTA

KOLEJNE ARTYKUŁY W PRZYGOTOWANIU:

Wymarłe rodzaje krokodyli

Największy znany krokodyl z otwartym oceanem miał ponad 6 stóp długości i miał głowę wielkości T. rex. Plesiosuchus, większy niż współczesne krokodyle słonowodne, a nawet wielkie białe rekiny, miał płetwy i rybi ogon do pływania na otwartym oceanie. Możemy jedynie zgadywać o wyglądzie zębów i szczęk oryginalnie stworzonych rodzajów krokodyli.


Tyle skamielin mamuta

Odmiany skamieniałych mastodontów, mamutów i innych słoni są szeroko rozpowszechnione w Ameryce Północnej i na całym świecie. Skamieliny w osadach otaczających kulę ziemską ustanowione przez wodę wskazują na katastrofę powodzi Noego. Ale - chwalcie Boga - wybawienie życia od sądu zachęca do wiary w zbawcze dzieło Jezusa Chrystusa!


Giant Fossil Bugs

Zapis skamielin zawiera ponadnormatywne wersje wielu stworzeń, w tym owadów, takich jak gigantyczna ważka. Ponieważ żadne ważki wielkości mew nie latają dziś po niebie, wielu zastanawia się, dlaczego stały się tak duże. Idea, że ​​gigantyczne odmiany stworzeń zostały zestresowane z powodu zmian klimatu w następstwie globalnej powodzi, jest biblijnie spójnym wyjaśnieniem.

Dzieło przypadku?

KONTAKT

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na adres:

piotr.kreacjonista@gmail.com

SOCIAL MEDIA

Design © 2019 Websiteok. All rights reserved.