ZWIERZĘTA WODNE

KOLEJNE ARTYKUŁY W PRZYGOTOWANIU:

Stworzenia głębinowe wytwarzają światło

Światło ma zasadnicze znaczenie dla przetrwania większości zwierząt - znalezienia pożywienia, uniknięcia niebezpieczeństwa i znalezienia partnera. Zwierzęta głębinowe posiadają światła do wszystkich tych celów; w rzeczywistości niektóre stworzenia są wyposażone w kilka różnych systemów oświetlenia. Te światła są pięknymi przypomnieniami, że Bóg zwyciężył ciemność przez Chrystusa.


Tempo wzrostu rafy koralowej szybsze niż się wydaje?

Tsunami na Oceanie Indyjskim, które kilka lat temu zabiło setki tysięcy ludzi, zniszczyło również wiele raf koralowych w Indonezji. Rafy odbijają się z zaskakującą szybkością, pokazując, jak szybko życie może dojść do siebie po katastrofie.


Czy znaleziono tusze plezjozaura?

Gdybyśmy dzisiaj znaleźli plezjozaura, czy to naprawdę wystarczyłoby, aby przekonać ewolucjonistę? Chociaż niektórzy chcieliby wierzyć, że znaleziono współczesnego plezjozaura, tak naprawdę nie ma obecnie dobrych dowodów. Argument ten jest kolejnym, który naszym zdaniem chrześcijan nie powinien wykorzystywać.


Portugalski wojownik

Każdy człowiek wojny to zbiór czterech rodzajów zwierząt. Zwierzęta te nazywane są zooidami i tworzą kolonię. Każdy zooid ma inną rolę w życiu kolonii. Ale w jaki sposób te odrębne, ale połączone ze sobą zwierzęta nauczyły się razem funkcjonować?

 

Ryba pancerna dyskredytuje ewolucję

Zacznijmy od wyjaśnienia, że użyte w poniższym tekście słowo "ewolucja" rozumiane jest tutaj w swojej klasycznej wersji, oznaczającej  ewolucję  biologiczną  czyli przejście od form prymitywniejszych do bardziej rozwiniętych..

Dzieło przypadku?

KONTAKT

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na adres:

piotr.kreacjonista@gmail.com

SOCIAL MEDIA

Design © 2019 Websiteok. All rights reserved.