ROBALE

Kamienie wołać będą

Dr hab. inż.  Mirosław Rucki Jesteśmy stworzeni, by wysławiać Boga i uobecniać Jego władzę na tym świecie. Wszystko, co żyje, świadczy o Jego potędze…
czytaj więcej...

KOLEJNE ARTYKUŁY W PRZYGOTOWANIU:

Chrząszcze - idź wszędzie, rób cokolwiek

Nasz Stwórca pokazuje, że może stworzyć ogromną różnorodność z jednego podstawowego projektu ciała. Podobnie jak żywe wersje popularnych Transformatorów, podstawowe części ciała chrząszczy można zmieniać tak, by służyły radykalnie innym celom.


Komunikowanie mrówek

Zaawansowane zdolności komunikacyjne mrówek umożliwiają kilku gatunkom mrówek utrzymanie złożonych organizacji społecznych. Niektóre z tych społeczeństw są tak złożone, że nazwano je superorganizmami. Ich wyrafinowane umiejętności nawiązywania kontaktów wskazują na Wielkiego Komunikatora, Jezusa Chrystusa, który zaprojektował stworzenie, aby odzwierciedlało Jego atrybuty (Rzymian 1:20).


Pomocne pszczoły miodne

Pszczoły są dla nas niezwykle ważne, choć zwykle bierzemy je za pewnik. Rzeczywiście, prawie jedna trzecia żywności na naszych talerzach pochodzi z roślin zapylanych przez pszczoły, a miód i wosk pszczeli to przemysł warty wiele miliardów dolarów.


Scary Scorpions

Skorpion jest żywym przypomnieniem Klątwy i śmiertelnych konsekwencji naszego grzechu przeciwko świętemu i sprawiedliwemu Bogu. Skorpiony zajmują bardzo wysoką pozycję w skali pełzania. Z dużymi szczypcami na jednym końcu, długim, zakrzywionym, kłującym ogonem na drugim, ich zastraszającą pozą ninja i przerażającym imieniem, nic dziwnego, że wywołują strach.

Dzieło przypadku?

KONTAKT

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na adres:

piotr.kreacjonista@gmail.com

SOCIAL MEDIA

Design © 2019 Websiteok. All rights reserved.