Materiały video

Przyjrzyj się niewyobrażalnej wielkości wszechświata i zastanów się nad zdumiewającą ilością energii znajdującej się w całej materii. Zbadaj niezbędną dla każdego organizmu wytworną molekułę wody i odkryj, w jaki sposób Bóg łączy te molekuły, by uformować piękne, symetryczne kryształki śniegu. Zapoznaj się z niewiarygodną złożonością DNA i tym, jak wspaniałą pracę musi wykonać maleńkie nasionko, by stać się rośliną.
Ptak – niebywale funkcjonalny, przystosowany do lotu organizm, motyl – owad powstający z poczwarki, te i wiele innych cech stworzenia przedstawiono w tym, zachwycającym materiale filmowym.

Dr  Kent Hovind - cykl wykładów video.  Mocne materiały, prezentujący twarde dowody przeciw ewolucyjnej koncepcji pojawienia się znanej nam rzeczywistości. Chociaż nie ma absolutnie żadnych naukowych dowodów na ewolucję (rozumianą  jako pojawianie się nowych, bardziej złożonych form życia  form życia  z form prostszych, wskutek pojawienia się nowej informacji genetycznej) - jednak wielu ślepo w nią wierzy, tak jakby opierała się na potwierdzonych faktach. Kent Hovind z charakterystycznym poczuciem humoru dostarcza informacji o niedorzeczności i niebezpieczeństwie filozofii ewolucji oraz wiarygodności opisu stworzenia podanego w Księdze Rodzaju (I Mojżeszowej), pierwszej księdze Biblii.

"Odkrywanie tajemnicy życia"  opowiada historię współczesnych naukowców, którzy przedstawiają niezwykle potężną ideę - teorię Inteligentnego Projektu. Używając animacji komputerowych, film ten przenosi w wewnętrzny świat żywej komórki celem zbadania systemów i mechanizmów, noszących w sposób niepodważalny cechy projektu. Biologiczne silniki osiągające 100 000 obrotów na minutę czy systemy przenoszenia informacji potężniejsze od niejednej sieci komputerowej; nici molekuł [cząstek] przechowujące informacje potrzebne do budowy podstawowych komponentów każdego żyjącego organizmu na Ziemi ...

W poszukiwaniu prawdy o początkach - materiał filmowy, przedstawiający opinie ewolucjonistów i kreacjonistów o powstaniu Wszechświata, Układu Słonecznego i życia. Dokument ten zawiera informacje, jakie założenia ewolucjonizmu są zwyczajnie niemożliwe. Podaje mało znane, nieczęsto ujawniane fakty, podważające fundamenty teorii ewolucji.

Ewolucja - rzeczywistość czy domniemanie? Czy teoria ewolucji jest naukowym faktem czy tylko domniemaniem? Oto jedyne pytanie, na które ten film dokumentalny próbuje odpowiedzieć. Pięciu światowej sławy naukowców wypowiada się na temat ewolucji. Ten przełomowy film dokumentalny, był sprzedawany na całym świecie, uzyskał międzynarodową nagrodę, jest teraz dostępny w internecie by wszyscy go mogli zobaczyć.

Śmiertelne dziedzictwo Darwinizmu - materiał prezentujący fatalne skutki wpływu teorii Darwina zarówno na społeczeństwo, jak też na jednostki. Rasizm, holokausty, eksterminacja ...

Śmiertelne Dziedzictwo Darwinizmu - część 1

Śmiertelne Dziedzictwo Darwinizmu - część 2

Śmiertelne Dziedzictwo Darwinizmu - część 3

Wygnani (Expelled) - mocny dokument, bez ogródek poruszający zagadnienia takie jak:
Kreacjonizm vs Ewolucjonizm - polemika czy wojna? Religia kontra nauka, czy też religia kontra religia, światopogląd kontra światopogląd? Czy można pogodzić teorię ewolucji z wiarą w Stwórcę? Czy teoria ewolucji jest siłą napędową ateizmu? Dlaczego ewolucjonizm stał się paradygmatem, za podważenie którego można zapłacić swoją karierą naukową? Czy religia stanowi jedynie prymitywny przesąd? Co ma wspólnego Darwin z Hitlerem, a teoria ewolucji z aborcją i eutanazją? Czy prawdy można szukać jedynie po 'właściwej stronie muru'? Czy wolność słowa i dążenie do prawdy mają prawo bytu w świecie nauki?

Dr Robert Gentry - Odciski stworzenia.   Rewolucyjne odkrycie w podwalinach skalnych naszej planety - odciski stworzenia. Naukowiec dr Robert Gentry odkrył, że granity zawierają piękne mikroskopijne barwne pierścienie produkowane podczas radioaktywnego rozpadu pierwotnego polonu, który powstaje zaledwie na krótką chwilkę. Zgodnie z każdą podstawową zasadą teorii ewolucji, te pierścienie nie powinny się tam w ogóle znajdować. Radiopierścienie polonu wskazują na fakt, iż Ziemia została uformowana w mgnieniu oka, tym samym dostarczając naukowego dowodu, że została ona stworzona przez Boga.

Dr Robert Gentry - Młody wiek Ziemi. Dowody na błyskawiczne powstawanie kanionów; eksperyment dowodzący, że węgiel powstaje w kilka tygodni; radioizotopowe datowanie granitu potwierdza kilkutysięczny wiek Ziemi; ropa naftowa powstaje także i dzisiaj w bardzo krótkim czasie!Te i inne dowody potwierdzają biblijną wersję powstania świata w filmie "Młody wiek Ziemi".

Prehistoryczny rekin. Materiał w języku angielskim.

Na głębokości ponad 2000 stóp w pobliżu Japonii odkryto gatunek rekina, który występował w czasach kredy. Prehistoryczny stwór miał ponad półtora metra długości ...

Dr Don Patton  - Zapiski skał (zakazana archeologia). Skamieniałe odciski przeszłości sprzed tysięcy lat - wnoszące niezbite dowody potwierdzające życie ludzi i dinozaurów w jednym czasie. Materiał potwierdzający biblijny model stworzenia ziemi przez Boga, niejednokrotnie pokazując ogromne dziury sypiącej się w dzisiejszych czasach teorii ewolucji. Dr Patton ma zwyczaj by nie pozostawiać pytań bez odpowiedzi. Kieruje się z nimi do naukowców i przeciwników biblijnego modelu, takich jak np. Richard Dawkins, pokazując jak niewiele mają do powiedzenia na obronę teorii ewolucji.

Dr Don Patton - Co to jest nauka stworzenia? Dr Patton mówi o tym czym jest Czysta Nauka, obala tak zwane "dowody na ewolucję". W bardzo prostych i mądrych słowach pokazuję niektóre wręcz komiczne dowody, które znajdują się w podręcznikach.

Woda - wielka tajemnica.   Wypowiedzi wybitnych naukowców i badaczy z Rosji, Japonii, Kazachstanu, Szwajcarii, Izraela, USA, Anglii, Austrii, Argentyny, Chin i Tybetu, którzy przedstawiają wyniki swoich badań i doświadczeń z wodą. Większość badaczy twierdzi, że woda posiada właściwości, które wykraczają daleko poza nasze zwykłe codzienne wyobrażenia...

Bóg i Jego stworzenie, którzy zaprzeczają ewolucji.  My, ludzie i projektanci (ponieważ "stworzyliśmy" wiele dzieł) jesteśmy zdolni aby poznać projekt - pytanie jednak brzmi: czy chcemy to zrobić?

Dzieło przypadku?

KONTAKT

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na adres:

piotr.kreacjonista@gmail.com

SOCIAL MEDIA

Design © 2019 Websiteok. All rights reserved.