MATERIAŁY AUDIO

Materiały audio

Materiały audio - nagrania z wykładów, konferencji, audycji radiowych. Dobre do przesłuchania w czasie podróży pociągiem, autobusem, tramwajem, podczas spaceru lub gdy choroba przykuje do łóżka ... Pliki można pobrać poprzez odnośniki w tytule (prawy klik - zapisz jako).

Dlaczego jako naukowiec wierzę Biblii  -  prof. dr  inż. Werner Gitt.

Powstanie życia z punktu widzenia informatyki, najnowsze naukowe zastrzeżenia wobec teorii ewolucji - prof. dr  inż. Werner Gitt.  Geny znajdujące się w każdej komórce kodują bardzo dużą liczbę informacji. Czy z punktu widzenia nauki, informacja może powstać sama z siebie, z niczego?

Czy ewolucjonizm jest kłamstwem - 21 grudnia 2006 w witrynie "Nauka a Religia" wstawiono zapis elektroniczny audycji w zielonogórskim Radiu Zachód. 17 października 2006 o 21.00 miała w nim miejsce audycja red. Konrada Stanglewicza na temat wystąpień, jakie na temat teorii ewolucji i nauczania jej w szkołach miał Maciej Giertych w parlamencie europejskim oraz w Polsce wiceminister edukacji, Mirosław Orzechowski. W audycji uczestniczyli członkowie Zielonogórskiej Grupy Lokalnej: prof. Kazimierz Jodkowski, mgr Adam Trybus i mgr Dariusz Sagan.

Ewolucja do ponownego przemyślenia - Sylvia Baker.       
Czy przyjęcie teorii ewolucji podważa ufność wierzącego człowieka w Boga i Biblię?

Zreformowany ewolucjonista, osobiste świadectwo  -  Sylvia Baker. Ten wykład przedstawia osobiste świadectwo nawrócenia Sylvii Baker na pozycję kreacjonisty oraz jaki to miało wpływ na jej spojrzenie na Boga i Biblię.

Podstawy Genesis - wykład Paula Garnera z 2005 r. Znaczenie Księgi Rodzaju dla zbudowania właściwych fundamentów wiary chrześcijańskiej, jak też dla poszukiwań naukowych odpowiedzi dotyczących powstania świata. Długość: 53 minuty. 

Dzieło przypadku?

KONTAKT

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na adres:

piotr.kreacjonista@gmail.com

SOCIAL MEDIA

Design © 2019 Websiteok. All rights reserved.